Революційні зміни в системі ПТО Куп’янського та Дворічанського районів

kupyansk

Колись це було ГПТУ-27, потім ВПУ-27, тепер це Купянський РЦПО.
А ще закінчилася ера професійного ліцею, колишнього ПТУ №34. Не буде і аграрного ліцею, який розпочинався як бухгалтерська школа, що в народі чомусь називали конно-балетною, а згодом на ПТУ-64.  Втрачає свій статус і аграрний професійний ліцей Дворічної

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич видала Наказ № 1218 від 07.10 2016 р. «Про реорганізацію професійно-технічних закладів Харківської області, зміну типу і назви Вищого професійного училища №27 м. Куп’янська».

Цим наказом припиняється діяльніть Куп’янського аграрного ліцею (колишнє ПТУ №64), Куп’янського професійного ліцею (колишнє ПТУ №34) і Дворічанського професійного аграрного ліцею. Всі вони приєднуються до Куп’янського ВПУ № 27.

А саме ВПУ №27 змінює назву на Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Центр буде правонаступником всього майна, прав та обов’язків всіх чотирьох закладів.

Розпочала роботу комісія по припиненню обох Купянських та Дворічанського ліцеїв, яку очолив директор ВПУ-27 Валерій Кравцов.

Йому доручено підготувати та надати до затвердження Міністерством освіти статут нового центру. Наразі проводиться інвентаризація майна, основних засобів і матеріальних цінностей, які буде передано на баланс Центру.

Повноваження трьох директорів ліцеїв, щодо управління справами закладів припиняються і переходять до створеної комісії.

Учні припинених закладів продовжують навчання в корпусах, де й навчалися раніше. Всі ліцензії на надання освітніх послуг, які було видано МОН вищеназваним закладам, будуть дійсними в роботі центру до переоформлення в установленому законодавством порядку.

Викладачі та майстри виробничого навчання теж продовжують учбовий процес згідно навчальних планів.
Всіх працівників закладів буде офіційно попереджено про реорганізацію. Їм гарантується забезпечення дотримання їх трудових прав і соціальних гарантій. Подальша доля всіх працівників залежатиме від нового штатного розпису.

Державний навчальний заклад фінансуватиметься за рахунок державних субвенцій.

Регіональне замовлення на підготовку спеціалістів буде формуватися в області.

Джерело

Comments: