У Куп’янську хлопчики з дівчатами грали у футбол разом

ФУТбол

Незвичайний турнір і незвичайний футбол. Наразі все частіше у різних видах спорту з’являється вид, який називається мікст. Це коли чоловіки і жінки приймають участь в одній команді.

Дитячий фонд ООН UNICEF вже другий рік поспіль проводить в Україні серед шкільних дитячих команд змагання, де в одній команді мають бути і хлопчики, і дівчатка. Минулого року це був волейбол, а 7 квітня в Куп’янську стартував турнір з дитячого мікст – футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP”, який проводиться разом з Федерацією футболу України.

Як повідомив нам офіційний представник UNICEF в Харківській області Роман Шейко, це великий проект “Спорт заради розвитку”, що фінансується урядом Німеччини і впроваджується у східних областях України: Донецькій, Луганській, Запорізській, Дніпропетровській та Харківській.

Представники фонду ще минулого року відібрали 302 школи для імплемінтації цього проекту. Ці школи вже отрмали комплекти спортивної форми і устаткування.

З вчителями фізкультури проводяться тренінги, а серед дітей організовуються спортивні турніри.  Минулого року це був волейбол, а цього року – футбол серед школярів 2005-2006 років народження.

Цей турнір переслідує не скільки спортивну складову, скільки соціальну, направлену на розвиток дружніх відносин, командного духу, що допоможе дітям в житті.  Згідно регламенту проекту, команди спочатку розіграють першість в своїх регіонах. А потім переможці обласних етапів, а це по дві команди з Луганщини, Донеччини, Харківщини  та по одній із Запоріжської та Дніпропетровської областей, зіграють між собою фінальну фазу турніру в Києві 19 – 21 травня на стадіоні ім. Віктора Баннікова.

Джерело

 

Comments: