У Куп’янську заарештували розповсюджувача сепаратистських листівок

Співробітники СБУ затримали чоловіка, який розповсюджував сепаратистські листівки в Куп'янську. За даними силовиків, діяльність агітатора контролювали куратори з території РФ. Про це повідомив керівник прес-центру управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Правоохоронці встановили, що уродженець Донецької області розклеював в громадських місцях Куп'янська та Куп'янського району листівки із закликами до відділення Південно-Східних регіонів від території України, створення псевдодержавності утворень «Новоросія» і приєднання його до Російської Федерації.

«Оперативники спецслужби задокументували, що за розклеювання сепаратистських листівок зловмисник отримував гроші. Агітки передавалися йому кур'єрами через тайник, обладнаний в покинутій будівлі поблизу районного центру », - написав Абдула на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією спецслужби, діяльність агітатора контролювали куратори з території РФ, які координували дії виконавця через мобільну зв'язок.

Співробітники СБ України затримали зловмисника в Куп'янську під час розклеювання сепаратистських листівок.

Слідчими Управління СБ України в Харківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Джерело

Comments: