Заарештовано куп’янського педофіла

Чоловік, підозрюваний в розбещенні 9-річної дівчинки в Куп'янську, заарештований. За інформацією прес-служби прокуратури Харківської області, Куп'янський міськрайонний суд Харківської області обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для 67-річного місцевого жителя, підозрюваного в незаконному позбавленні волі і розбещення дитини.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Михалика, чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 156 і ч. 2 ст. 146 КК України (вчинення розпусних дій і незаконне позбавлення волі щодо малолітньої особи).

"Встановлено, що 9-річна дівчинка проживала в сім'ї, яка перебувала в скрутному матеріальному становищі. Чоловік підгодовував дитини, дружив з ним. Під приводом перегляду мультфільмів і можливості пограти в комп'ютерні ігри він запросив дівчинку до себе в гості. Будинки зловмисник вчинив стосовно дитини розпусні дії. На наступний день чоловік відвів дівчинку до місця своєї роботи - в котельню, де він працював майстром. Щоб дитина не змогла піти додому і розповісти дорослим про те, що сталося, він закрив дівчинку в підсобному п омещеніі ", - розповів прокурор.

Зараз з дитиною працюють лікарі та психологи. Підозрюваний вже був судимий за вчинення розпусних дій щодо неповнолітніх. Досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини. Прокуратура процесуально керує в кримінальному провадженні. Максимальна санкція статей передбачає 8 років позбавлення волі.

Джерело

Comments: