Банду “лозівських розбійників” заарештовано та буде засуджено

ПРавосудиеПрокуратура області направила до Красноградського райсуду обвинувальний акт стосовно організатора та учасників озброєної банди, на рахунку якої - крадіжки, розбої і вбивство, відразу по декількома найважчими статтями Кримінального кодексу
За інформацією начальника відділу прокуратури області Нвера Антоняна, досудовим розслідуванням встановлено, що в жовтні 2016 року 32-річний житель с. Петропіллі Лозівського району організував озброєну банду. До неї увійшли двоє мешканців Лозівського району, один житель Зачепилівського, і ще один - Нововодолазького.

У липні 2016 зловмисники вкрали майно з території одного з приватних господарств в Лозівському районі. Збитки на підприємстві оцінили в 25 тис. Грн. Через місяць банда скоїла розбій, який закінчився вбивством 78-річної жінки.

Ще один розбійний напад вони влаштували в кінці жовтня 2016 року. Зловмисники в масках «балаклавах» з мисливською рушницею, пневматичними пістолетами, газовими балончиками і пластиковими джгутами-наручниками проникли в будинок подружжя-фермерів, яких вони обікрали влітку в Лозівському районі. Побили їх і заволоділи грошима і майном на суму майже 80 тис. Грн.

Організатору злочинної групи оголошено підозру по ст. 257, ч. 4 ст. 187, ч. 5 ст. 185, ч. 1 ст. 263, КК України (організація озброєної банди, розбій і крадіжка, вчинені організованою групою, незаконне поводження зі зброєю).

Двом учасникам банди - 37-річному жителю Зачепилівського району та 24-річному жителю Лозівського району області інкримінують бандитизм, вчинення розбою і крадіжки в складі організованої групи (ст. 257, ч. 4 ст. 187, ч. 5 ст. 185 КК України) .

Ще одному члену злочинного угруповання 32-річному жителю с. Нова Водолага повідомлено про підозру по ст. 257, ч. 4 ст. 187, КК України (бандитизм і розбійний напад, скоєний в складі організованої групи).

Наймолодшому учаснику банди - 20-річному жителю Лозівського району - крім бандитизму, розбою і крадіжки, вчинені організованою групою, незаконного поводження зі зброєю, інкримінується умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою (ст. 257, ст. 27, ч. 4 ст. 187, ч.5 ст.185, ч.1 ст. 263, п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Також висунуто звинувачення двом жителям Лозівського району, які залучалися організатором банди для підготовки та участі в розбійних нападах.

Одному з них інкримінується розбій, вчинений організованою групою і умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою (ч. 4 ст. 187, п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Другому, який проходить у справі як пособник, оголошено підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 187 КК України (пособництво, розбій, вчинений організованою групою). Зараз підозрювані перебувають під вартою.

Джерело

Comments: