Чутки про епідемію кишкової інфекції в Лозовій спростовано

ИНФЕКЦИЯМедики спростували поширювані в Лозовій Харківської області чутки про епідемію кишкової інфекції серед дітей в організованих дитячих колективах. Про це повідомили в прес-службі Лозівської міськради. Там підкреслили, що рівень захворюваності кишковими інфекціями відповідає рівню захворюваності в минулі роки в цей час.

Як поінформували в міськраді, станом на 31 травня в інфекційному відділенні міської лікарні на лікуванні перебуває 16 дітей з Лозової в віці від 1 міс. до 18 років. З них 11 лікуються з приводу кишкових інфекцій, у 5 - інші захворювання. Всі діти з різних дитячих садів і шкіл, а більшість - дошкільного віку, вони не відвідують дитячі колективи. Діти проживають в різних районах міста.

"Сезонне збільшення захворюваності кишковими інфекціями пояснюється тим, що в ранніх фруктах і овочах занадто багато нітратів, які є згубними для дітей. Дуже часто ранні фрукти дають маленьким дітям, яким нальзя їх є. Пильність батьків, дотримання правил годування дітей є запорукою їхнього здоров'я", - повідомили медики.

Джерело

Comments: