Електронним реєстром скоро можна буде користуватися у медзакладах Лозової

Вносити перших пацієнтів в електронну базу почали в приймальному відділенні Лозівської ЦРЛ. Про це повідомили в прес-службі Лозівської міськради. У базі будуть накопичуватися відомості про історію хвороби пацієнтів і отриманої ними медичної допомоги.

"Поки ми отримали 8 комп'ютерів та програмне забезпечення, на це з міського бюджету виділено 110 тис. Грн. З Нового року почнуть впроваджувати таку систему в реєстратурі поліклінічних відділень центральної районної та міської лікарень. Для електронного ведення історій хвороби пацієнтів у відділеннях стаціонару центральної районної лікарні встановлять 6 комп'ютерів і об'єднають їх в єдину локальну систему ", - зазначив головний лікар Лозівської ЦРЛ Володимир Сергієнко.

Згодом медики планують зав'язати в єдину базу інформацію про пацієнтів, яка надходить в усі лікарні міста. "Якщо лікаря доведеться приймати хворого, якого раніше обслуговувало іншої медичної установи, він буде мати доступ до карти, зможе ознайомитися з історією хвороби, подивитися аналізи, оперативно отримати всю необхідну інформацію, щоб якомога швидше надати медичну допомогу", - розповів Сергієнко.

Джерело

Comments: