Лозівчани скаржаться на безпритульних собак

sobakyПро те, що вилов буде припинений, заявив лозівській міський голова Сергій Зеленський на круглому столі, який пройшов в Лозовій 24 листопада. Мер також повідомив, що звертатиметься до депутатів міськради з пропозицією, щоб в 2017-му році в місті виділили гроші на стерилізацію бродячих тварин. Ті 18 тис.грн., Які в цьому році не встигли витратити на вилов собак, направлять на інші цілі.

Як повідомили на круглому столі, в місті близько 1 тис. 200 бродячих собак, на вилов яких на рік виділили 90 тис.грн. Начальник управління житлово-комунального господарства Лозівської міськради Олександр Залізінскій сказав, що, за наявною інформацією, 66 людей поскаржилися, що їх покусали собаки. "Ми повинні реагувати на таку інформацію", - підкреслив Залізінскій.

Волонтери заявили, що відловлених собак вивозять до Харкова, де тільки 2% їх загальної кількості знаходять господарів. Стерилізація тварин і щеплення їх від сказу обійдеться дешевше, ніж вивезення собак в Харків. Волонтери з Лозової повідомили, що зібрали гроші і вже простерилізували 7 собак. Сук обробили в Павлограді, кожна стерилізація коштувала 450 грн., А псів кастрували в Близнюках - по 100 грн. за операцію.

Джерело

Comments: