Лозівчани знову вимагають від газовиків поквартирних лічильників газу

gazУ Лозовій Харківської області газівники почали встановлювати загальнобудинкові газові лічильники. Про це повідомив портал "Сігма.ТВ". Показники загальнобудинкового лічильника будуть пропорційно ділити між усіма мешканцями будинку. Установку лічильників планується завершити до 1 січня 2018 року.

Коли жителі одного з будинків побачили газівників, які прийшли встановлювати лічильник, вони викликали поліцію і заявили правоохоронцям, що прилад обліку встановлюють незаконно. "У газовиків не було дозволів і проекту установки лічильника і взагалі - ніяких документів, які б підтверджували, що вони мають право ставити лічильник. Крім цього, мешканці будинку підписали заяву, в якому сказано, що вони відмовляються від установки загальнобудинкового лічильника до тих пір, поки не встановлять лічильники в кожній квартирі ", - заявили мешканці.

Депутат Лозівської міськради Ігор Коломак повідомив, що люди не проти самого обліку - вони проти оплати за загальними показниками. "Адже хтось може витрачати газу менше, а хтось - більше. Проблема в тому, що немає діалогу з монополістом з постачання газу. У той же час люди обурені на законних підставах, так як мають право відмовитися від установки загальнобудинкового приладу обліку і вимагати лічильники в кожній квартирі ", - підкреслив Коломак.

Секретар Лозівської міськради Сергій Коба відзначив, що загальнобудинкові лічильники встановлюють, так як це дешевше, ніж в кожній квартирі. А грошей на установку лічильників у кожній квартирі безкоштовно у газівників немає.

Джерело

 

Comments: