Показ мод в українському стилі на Лозівщині

Лозова вишиванкаУ Лозівсьому професійному ліцеї та Панютінському аграрному ліцеї провели огляд художньої самодіяльності та технічної творчості. 30 березня учні показали журі з області, як вміють співати, танцювати, шити, вишивати тапекті. Цього ж дня у Лозівському ліцеї провели день відкритих дверей.

Цьогоріч на конкурс учні Лозівського профліцею Вперше підготувалі колекцію вишитих бісером картин, создали новорічний куточок та осучаснілі кондитерські вироби и м'які іграшки, розповіла заступник директора Лозівського профліцею Тетяна Зикова.

Вона зазначилися, у огляді навчальний заклад бере участь в течение более 25 років и Постійно віборює перемоги. Жінка згадує, у рік 25-річчя ліцею за победу у конкурсі навчальному закладу подарували «Таврію», зараз переможцям дарують лишь грамоти.

У Лозовій учні ліцею підготувалі для журі та гостей свята почти 2 годинний концерт «Натхненні вірою в Україну!» - співали, танцювать, Граля на музично інструментах та продемонструвалі показ мод в Українському стилі. Дівчата показали сучасні вишиті сукні, Які за Власний ескізамі віготовілі учні ліцею. Перукарі довершили створені образи зачіскамі. Дівчата-моделі зазначилися, їхні образи Їм дуже сподобаліся- так смороду відчувають себе справжнімі Сучасний українкамі.

Таланти своих учнів показали и у Панютінському професійному аграрному ліцеї. Журі з області ліцеїсті дівували своими Акторська, вокальні та танцювальний вміннямі. Результати конкурсу-Огляду будут відомі лишь у червні.

Джерело

Comments: