Повернути вилучене. Чи законно відібрали врожай на Лозівщині

urozhajДиректор господарства стверджує: на тимчасове зберігання привезли 160 тонн, решта культур, які також вивозили - власність його сільгосппідприємства.

Андрій Обора є директором сільгосппідприємства «Бот», яке сьогодні забезпечує стабільною роботою і зарплатою місцевих жителів села Шатовка і Смирновка. За його словами, на початку осені Державна виконавча служба Лозівського району залишила на тимчасове хранініе понад 160 тонн соняшнику на складах, що знаходяться на території цього підприємства. Урожай помістили в сховище, яке належить фірмі його батька, до моменту встановлення права власності на урожай.

Однак, 14 листопада правоохоронні органи без відома власника почали вивозити соняшник, в тому числі і компанії «Бот», розповідає Андрій Обора:

"Вони кажуть, що будуть вилучати соняшник. Я кажу:« Який ще соняшник? ». На що почув:« Якийсь спірне, який поклала виконавча служба ». Я їм сказав, що той соняшник знаходиться в тому складі, який належить Миколі волоку. Всі інші склади, в яких лежить соняшник, належать ТОВ компанії «Бот», тобто особисто мені, моєму підприємству. Після чого мене побили, розбили мені машину, загнали свої машини і почали вантажити соняшник з моїх складів ".

Рішення, на підставі якого почали вивозити соняшник, є незаконним, вважає адвокат сільгосппідприємства Дмитро Житченко:

"Тут йде мова про трьох суб'єктах господарювання: ТОВ, компанія« Бот »,« Обора-1 »,« Обора-2 ». Згідно із законом, на підставі одного постанови можна увійти тільки в один будинок, скажімо так. Тут будинки належать трьом різним людям. тобто, має бути три, як мінімум, різних постанови ".

Андрій Обора директор ТОВ «Бот»:
"За цим стоїть голова суду наш, який виносив це незаконну постанову, за цим стоїть особисто сам начальник міліції Пономар Микола Григорович і його два племінника, які працюють в слідстві. Нібито, вони підробили якісь документи, що, нібито, цей соняшник, який виконавча служба клала на зберігання, нібито, належать слідчим Костюченко ".

Крім цього, стверджує Дмитро Житченко, замість 160 тонн соняшнику, співробітники правоохоронних органів вилучають близько 300.

Від будь-яких коментарів співробітники поліції відмовилися.

Оригінал рішення суду, завіреного «мокрою» печаткою, засновнику підприємства також не надали.

Джерело

Comments: