В Лозовій держслужбовця засудили за хабар

ВЗЯТкаЛозівський районний суд області підтримав позицію прокуратури і виніс обвинувальний вирок головному спеціалісту відділу технічного нагляду державної інспекції сільського господарства в області. 41-річного державного службовця визнали винним в службовій підробці і одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України).

Як розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Олексій Медяник, чиновник засуджений до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

Судовим розслідуванням доведено, що державний службовець і видавав неправдиві документи, в тому числі свідоцтва про закінчення навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Вартість такої довідки становила 1 тис. 200 грн.

Затримали чоловіка "на гарячому" - під час передачі йому хабара від жителя Лозова за прискорений процес видачі посвідчення тракториста-машиніста і за позитивну здачу іспитів без фактичного їх проходження. Зараз вирок суду не набрав чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Джерело

Comments: