В Лозовій хлопець забив до смерті незнайомого пенсіонера

crime04Лозівська місцева прокуратура затвердила і оголосила підозру 22-річному місцевому жителю за фактом умисного нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Як розповів в.о. керівника місцевої прокуратури Максим Ворвулєв, досудовим розслідуванням встановлено, що в кінці липня о п'ятій годині ранку зловмисник разом зі своїм товаришем повертався додому з місцевого кафе "Берізка", де вони пили всю ніч.

Біля одного з будинків вони побачили 61-річного чоловіка. Молодий чоловік підійшов до нього, почав лаятися і вдарив пенсіонера ногою по голові. Пенсіонер намагався піти від нього додому. Зловмисник пішов за ним.

Зайшовши в квартиру чоловіка, він схопив його і потягнув на кухню. Там посадив свою жертву на підлогу біля батареї і почав знущатися. Спочатку нелюд бив старого руками і ногами, лаявся і казав: "Чому ви так погано живете?". Потім схопив зі столу продукти харчування і почав виливати і висипати їх на голову чоловіка.

Зупинив знущання товариш, який не дочекався друга біля під'їзду і пішов його шукати. Менше ніж через добу 61-річний чоловік помер у лікарні.

Зловмисник відмовився співпрацювати зі слідством і не пояснив, навіщо він знущався над незнайомим пенсіонером.

Зараз підозрюваний перебуває під вартою.

Максимальна санкція статті передбачає 10 років позбавлення волі.

Джерело

Comments: