В Лозовій заарештовано чоловіка, який спалив знайомого за образу

Чоловік, який живцем спалив знайомого за нібито глузування, заарештований. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Лозовський міськрайонний суд області обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави для 24-річного жителя району, який підозрюється в умисному вбивстві з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України).

Раніше у опонентів  виник конфлікт на грунті ревнощів до жінки, в результаті чого склалися тривалі неприязні стосунки. Знайомий випивав з друзями і щось розповідав, дивлячись в сторону хлопця. Потім все голосно сміялися. Підозрюваному здалося, що знайомий глузує саме з нього.

Підозрюваний дочекався, поки опонент піде додому, і пішов за ним. По дорозі він купив бензин і перелив його в пластикову пляшку з-під пива, яке випив.

"У дворі будинку жертви підозрюваний знайшов металеву палицю і увійшов з нею в приміщення. Там він побачив свого" кривдника "і вдарив його палицею по голові. Господар будинку впав на підлогу. Зловмисник продовжив його бити. Коли жертва перестала чинити опір, хлопець відтягнув його до сараю і кинув в льох. Потім він облив жертву бензином і підпалив. Коли "кривдник" почав голосно кричати від болю, а приміщення льоху затягнуло димом так, що стало важко дихати, молода людина пішов ", - пояснив прокурор.

Загиблий помер від опікового шоку. Досудове розслідування триває. Максимальна санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.

Джерело

Comments: