Персональні картки для пільгового проїзду введуть у Первомайському

У Первомайському районі (Харківська обл.) Для пільговиків планують ввести персональну картку на проїзд в автобусах. Перспективи впровадження нового порядку перевезення пільговиків обговорили 2 липня в Первомайської райдержадміністрації.

Як зазначив голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко, пропонується проект, аналогічний тому, який реалізується в Харкові. В автобусах встановлять валідатори, які будуть зчитувати інформацію з персональної картки пільговика. Користуватися карткою можна буде у Первомайському районі, в місті Первомайську, а в перспективі і при поїздках в інші райони і до Харкова.

За словами Павленка, перевізник отримає компенсацію проїзду пільговиків з коштів, які спеціально для цього виділять сільради. Дотаційним сільрадам кошти для виплат перерахують з районного бюджету. Валідатори в автобусах перевізник встановить за свої кошти, картки виготовлять за рахунок коштів районного бюджету. Сільради повинні будуть прийняти програму на своїх сесіях і зібрати документи у пільговиків для оформлення карток.

Як зазначив директор ТОВ "Авто-ові" Валерій Дробушко (перевізник в Первомайському районі), підприємству вигідно встановити валідатори, хоча вони і стоять по 300 євро кожен. "Для мене зручніше отримувати гроші за допомогою картки за кожен проїзд. Цих грошей не вистачає, щоб підприємство нормально працювало", - зазначив Дробушко.

Джерело

Comments: