Первомайська прокуратура обвинувачує бухгалтера одного з підприємств у привласненні 230 тис. грн.

Первомайська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно головного бухгалтера одного з приватних підприємств м. Сахновщина за фактом привласнення коштів у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України)
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Говоруха, 29-річну жінку підозрюють у привласненні майже 230 тис. Грн. підприємства.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що головбух користувалася довірою керівництва і мала« ключ »до електронного підпису директора підприємства. Зловживаючи службовим становищем, вона самовільно, без згоди начальства, протягом 9 місяців знімала з банківського рахунку підприємства гроші і перераховувала їх на свою карту. Недостачу виявили тільки під кінець 2016 року, коли банк відмовився перераховувати кошти підряднику, посилаючись на відсутність на рахунку необхідної суми », - розповів Говоруха.

Максимальна санкція статті - 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

Джерело

Comments: