Тиждень права на Первомайщині

pervomajskyjУ всіх установах культури і загальноосвітніх закладах у Первомайському районі проведено заходи, приурочені до Всеукраїнського тижня правових знань.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Першотравневого районного відділу культури, для дітей і підлітків були організовані тематичні виставки, години спілкування, виховні години щодо запобігання негативним проявам у дитячому та молодіжному середовищі.

У числі заходів, проведених сільськими бібліотеками району - експрес-інформація «Наш закон - наша сила», інформаційна година «Права і обов'язки в нашому житті», правової годину «Всі люди народжуються вільними», літературний калейдоскоп «Права людини», урок права «права людини починаються з прав дитини», бесіда «Людина і право».

Крім того, як інформує сайт РДА, лекторської групою в складі фахівця Первомайського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Едуарда Дегтяря, фахівця райцентру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді Лідії Медведєвої і фахівця служби у справах дітей Первомайської райдержадміністрації Ірини Рябцева, були проведені лекції-бесіди і вікторини з учнями середніх і старших класів Троїцького, Берекської і Біляївського навчально-виховних комплексів Первомайського району на теми «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Запобігання насильству над дітьми», «Соціальні мережі в сучасному житті підлітків». В кінці був продемонстрований відеоролик на правову тематику.

Метою проведення Тижня права значиться підвищення рівня правової освіти та правової культури у громадян в Первомайському районі.

Джерело

Comments: