Всеукраїнський тур “ЗміниТИ” у Первомайському

ЗМИНИТИУ  м. Первомайський в рамках Всеукраїнського туру "ЗміниТИ" відбудеться обговорення першочергових змін в країні. Про це ТРК "Надія" повідомив Микола Бакшеев, міський голова.
Наше місто для проведення заходу було обрано не випадково. На думку організаторів Всеукраїнського туру, громада м Первомайський сьогодні є однією з найбільш активної в Харківській області. Тому "Центр UA" спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ і представниками Міністерства охорони здоров'я в рамках Всеукраїнського туру "ЗміниТИ": Взаємодія заради змін" хочуть почути і зібрати думки з усіх регіонів України.

Вигода з такого діалогу є і у місцевих громад (в т.ч. першотравневої): зрозуміти і сформулювати власні очікування від змін в країні, об'єднатися з однодумцями навколо спільних позицій, а також взаємодіяти один з одним і владою, вимагаючи враховувати загальні інтереси.
Цікава деталь. Як стало відомо ТРК "Надія" з власних джерел, Всеукраїнський тур по Харківщині передбачав відвідування Харкова, Люботина і ще одного міста (НЕ Первомайського). Однак напередодні, після спілкування з керівництвом міста та ознайомлення з реформами в місті і ініціативами громади, організатори туру внесли істотну зміну: замість раніше запланованого р .... Харківській області включили в тур місто Первомайський.

Таким чином, 5 квітня о 11:00 год. спільно з громадською організацією "Центр UA" в приміщенні Первомайської міськради пройде публічне обговорення ключових реформ і першочергових змін в регіоні та Україні. Спільно з Первомайським міськвиконкомом, депутатами міськради, громадськими активістами, медиками, підприємцями і студентами планується розвінчати безліч існуючих міфів про державні реформи в Україні та професійно обговорити наступні теми:

- що повинні зробити громадяни і місцева влада для впровадження змін на прикладі системи охорони здоров'я;
- які виборчі права дозволять запустити зміну політичних еліт в країні;
- як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші;
- за яких умов влада почує позиції і вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень.

Представництво на заході обіцяє бути солідним і компетентним: екс-віце-прем'єр-міністр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук, координатор Громадського руху "ЧЕСНО" Микола Виговський, лідер напряму "Контроль публічних фінансів" Андрій Андрушко, експерт по медичній реформі реанімаційне пакету реформ Олександр Ябчанка і інші.
4 квітня захід всеукраїнського масштабу стартує в Харкові, 5 квітня воно продовжиться в Первомайському, 6 квітня - в Люботині. В рамках туру публічне обговорення першочергових реформ вже відбулося в Донецькій і Луганській (міста Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь), Полтавській (міста: Миргород, Полтава, Кременчук) областях України.
Таким чином, в пакеті першочергових реформ України, схоже, врахують думку і досвід міста Первомайський Харківської області.

Джерело

Comments: