177 округ отримає додаткові кошти з держбюджету

 gx6K9v6XHW4

Завдяки сприянню народного депутата України Віктора Остапчука на соціально-економічний розвиток громад 177-го ТВО відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 24.06.2016 № 395 за рахунок субвенції з державного бюджету виділено майже 15,5 млн. грн .Перелік першочергових інфраструктурних об’єктів нашого округу, які потребують термінового фінансування, я передав прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману в травні, -- коментує подію народний депутат Віктор Остапчук. -- Це дійсно критичні позиції, і приємно, що Уряд поділяє нашу думку.

Зокрема, Борівщина додатково отримає майже шість мільйонів гривень. З них 4,3 млн. грн. – на газифікацію села Піски-Радьківські,  1,5 млн. грн. – на ремонтні роботи Богуславського сільського Будинку культури, 84,3 тис. грн. – на заміну 2,5 кілометра труб водопроводу в с. Богуславка, 67,4 тис. грн. – на заміну 2 кілометрів труб водопроводу в с. Горохуватка.

До речі, про ремонт величного Будинку культури в селі Богуславка мріє вся місцева молодь. Богуславські школярі навіть презентували відповідний проект на форумі «Молодь за відродження», який пройшов в Куп’янську  в травні. Життєво важливі і питання стану сільських водопроводів, особливо в Горохуватці. А з газифікацією села Піски-Радьківські Віктор Остапчук допомагає ще з першого етапу її проведення.

  • В Пісках-Радьківських чудовий сільський голова, Віра Олександрівна Соловйова. Їй приємно допомагати, бо вона сама надзвичайно активно працює на благо громади. Завдяки субвенції з державного бюджету буде газифікована друга частина села – понад 300 домогосподарств. До речі, я жартома раджу Вірі Олександрівні всюди розказувати (як це робить один мер у нашому окрузі), що вона особисто зустрічалася з прем’єр-міністром і «вибивала» з нього гроші. А якщо серйозно, то немає ніякої різниці, хто домігся виділення коштів із держбюджету. Головне – результат. І вже зараз потрібно спільно думати про плани на наступний рік.

Зазначимо,  що відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 24.06.2016 № 395  також виділено понад 4,2 млн. грн. на реконструкцію  водопроводу від водопровідної насосної станції 2-го підйому Букінського водозабору до контррезервуарів по вул. Аеродромній міста Ізюм, понад 3 млн. грн. – на об’єкти міста Куп’янськ  (реконструкція водопроводу діаметром 400 мм протяжністю 500 метрів від Голубовського водозабору, реконструкція водопроводу в смт Ківшарівка діаметром 225 мм протяжністю 600 метрів від камери в районі залізничної станції 4-й км, реконструкція водопроводу діаметром 426 мм протяжністю 340 метрів по вул. 1 Травня від вул. Гоголя до буд. № 47). Майже 1,4 млн. грн. надійдуть з держбюджету на газифікацію вул. Кавказької села Курилівка Куп’янського району (Віктор Миколайович допомагав у цьому питанні місцевим мешканцям ще на стадії проектування), 235,1 тис. грн. – на капітальний ремонт системи водопостачання села Капітолівка Ізюмського району.

Л.Павленко

Comments: