В Барвінковому відкрили другу меморіальну дошку на честь загиблого героя

barvenkovo

6 грудня 2016 рокув Барвінковому відбулася знаменна подія.У приміщенні міської ЗОШ №2 з'явилась меморіальна дошка на честь загиблого земляка Ю.В. Лінивенка – випускника школи, який з перших днів війни став грудьми на захист Батьківщини.

Ю.В. Лінивенко – справжній патріот. Глибоко віруюча людина, він не розумів, чому багато його земляків радо вітають прихід «рашистської» наволочі на нашу землю. Спершу стояв на блокпостах під Слов'янськом. На фронт пішов добровольцем. «Пастор» (його позивний) пройшов дві ротації, визволяв Слов'янськ, Краматорськ, Дебальцеве, інші міста і села Донбасу.
Загинув боєць Національної гвардії України 5 січня 2015 року у ДТП під Артемівськом під час виконання бойового завдання. А влітку того ж року Указом Президента України солдат резерву батальйону імені Кульчицького Ю.В. Лінивенко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
doskaНа відкритті дошки були присутні його рідні, бойові побратими, волонтери, мер міста О.О. Бало. Слово мали голова районної ради В.С. Шолок та депутат райради В.В. Канюка.
Героя немає, але пам'ять про нього жива. В його рідній школі створений куточок, є також документальний фільм, присвячений його пам'яті.
Це вже друга меморіальна дошка в Барвінковому. Влітку цього року така ж шана була віддана іншому герою – випускнику міської ЗОШ №1 Євгену Солодовніку, який загинув у серпні 2014 року під Іловайськом.

Ю.Ситник, член НСЖУ.

Comments: