У Слов’янську за кермом затримано нетверезого робітника Укртрансбезопасності

СЛАвянск ЧИновникУ Слов'янську Донецької області поліція затримала п'яного працівника Державної служби України з безпеки на транспорті за водіння автомобіля в нетверезому вигляді.

Як повідомляє прес-служба ГУНП в Донецькій області, після зупинки автомобіля поліцейськими порушник намагався "вирішити" питання дзвінками знайомим, але потім вирішив втекти з місця злочину.

Відзначається, що Skoda, за кермом якої був затриманий, була зупинена на центральній вулиці міста близько 6 години ранку.

Водій довго розповідав, що йому ніколи пред'являти документи, і він поспішає на роботу, а працює він в "Укртрансбезопасності".

"При спілкуванні з водієм поліцейські відчули від нього запах алкоголю, про що йому повідомили. В свою адресу патрульні почули словесні образи, після чого чоловік вийшов з машини і намагався сховатися. Після попереджень правоохоронців чоловік зупинився. В присутності двох свідків під відеозапис водієві було запропоновано пройти тест на алкоголь. Але він відмовився ", - йдеться в повідомленні поліції.

Джерело

Comments: