Акція обміну речами у Бахмуті

obmenНезвичайний, але як виявилося, ефективний спосіб допомоги внутрішньо переміщеним особам придумали волонтери в Бахмуті.

Одна з громадських організацій запропонувала сім'ям переселенців і тим, хто живе в місті, поділитися один з одним дитячим одягом, взуттям та іграшками. Всім добре відомий такий спосіб поповнення гардероба дітей: речі від старших переходять до молодших. Але в чужому місті не так швидко люди обростають зв'язками, та й багато хто просто соромляться пропонувати свої речі незнайомим людям. Тому громадські працівники взяли цю місію на себе.

У встановлений день, це було 5 січня, на склад прийшли всі бажаючі. Крім взуття, яка була у використанні, мамам і дітям запропонували і нову. Партію взуття надали київські волонтери з «Надійного тилу». Теплі чобітки отримали діти з 4 багатодітних сімей, діти з особливими потребами та ті, чиї батьки в силу обставин, що склалися не можуть купити нове взуття. Багато сімей прийшли не просто вирішити свої проблеми, а й принесли свої речі для інших.

Організатори акції обіцяють продовжити таке нововведення.

Автор статті: Тетяна Александрова

Comments: