Бахмут. Громадська рада не боїться задавати владі незручні питання

bahmutГромадська рада при виконавчому комітеті Бахмутського міської ради провела 16-е засідання.

Гострі та актуальні питання піднімають члени Ради на зустрічах з виконавчою владою. Не обійшлося без емоцій і на останньому засіданні. До порядку денного включили питання, плановані на розгляд виконкому та сесії, і ті, які хвилюють городян.

Активних бахмутчан досі цікавить, чому частина приміщення дитячої бібліотеки в центрі була передана в оренду приватній особі. А тепер її вже готують на приватизацію. З цього приводу були звернення і до міської ради, і навіть в облдержадміністрацію.

Викликає сумнів у жителів питання правомірності встановлення магнітних пломб на прилади обліку води. А в світлі частих перебоїв з водопостачанням таке нововведення зовсім не радує споживачів.

Представники громадських організацій озвучили обурення пасажирів з приводу пільгового проїзду в маршрутках, а точніше його відсутність. І поцікавилися, які суми компенсації надходять з бюджету перевізникам і на які маршрути.

Не оминули увагу питання медичного обслуговування, в тому числі платні послуги.

Засідання рад завжди проходять з емоціями, іноді навіть на підвищених тонах. Але останнє слово залишається за владою, саме вона приймає рішення. А практика показує, що думка громадськості ігнорується, і на це знаходять багато причин: від економічної доцільності (у випадку з підвищенням вартості проїзду в тролейбусі) до об'єктивних причин (підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги).

Татьяна Александрова

Comments: