Бахмут, Краматорськ і Миколаївка стали власниками модулів контролю за атмосферним повітрям

Мониторинг ВОЗДУХАТри модульних екологічних стаціонарних поста системи автоматизованого контролю за атмосферним повітрям прибули в неділю до Краматорська. Цією новиною поділився голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Це початок впровадження системи моніторингу в області. Щасливими власниками модулів стануть Бахмут, Краматорськ і Миколаївка. Як повідомляє глава області, розпочато роботи з монтажу та підключення модулів. Через пару тижнів установки запрацюють в тестовому режимі.

Наступна партія буде встановлена в Маріуполі (два модуля) і в Курахово. Після впровадження системи автоматизованого моніторингу можна буде в реальному часі відстежувати кількість і характер викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Донецька область є лідером по впровадженню програми щодо масштабного моніторингу за станом атмосферного повітря. Контроль за станом повітря - це перший етап екологічної програми, такі кроки: установка постів моніторингу за забрудненням води і грунтів.

Якщо для Краматорська, Маріуполя - міст з великою промисловістю, Миколаївки та Курахово, де працюють ТЕС, такі пости контролю за станом повітря просто необхідні, то Бахмуту, можна сказати, дуже крупно повезло.

Джерело

Comments: