Балаклія. АТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» вкотре нагородженний

8В Харківській обласній державній адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2015».

Генеральний директор АТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» Віталій Горголюк був нагороджений дипломом Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

У церемонії нагородження взяли участь перші керівники Харківської області: голова ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Марина Вишневська, перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична, які привітали представників харківських підприємств – кращих платників податків з перемогою і побажали нових професійних успіхів і досягнень.

«Ваші сумлінність, відповідальність, державна позиція, а також консолідація роботи трудових колективів дали можливість уперше в історії Харківської області виконати бюджети всіх рівнів за 2015 рік. Також наш регіон займає лідируючу позицію в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів України.

Вважаю, що це вагомий внесок усіх тих, хто щоденною працею доводить патріотизм і любов до своєї держави, – звернулася до переможців рейтингу Юлія Світлична. – Завдяки сплаті податків і наповненню бюджетів вдається спрямовувати кошти на розвиток охорони здоров’я, соціальної і наукової сфери, а також відновити ті програми, які необхідні Харківщині. Сьогодні ми реалізуємо масштабні соціальні проекти з будівництва мостів та ремонту доріг, відновлюємо інфраструктуру і створюємо умови для розвитку Харківщини».

Більше в оригіналі

Comments: