“Барабашово. Перезавантаження” крім ремонтно-відновлювальних робіт заявлено про БЕЗКОШТОВНЕ ПАРКУВАННЯ

БарабашовоДругий етап програми "Барабашово. Перезавантаження", який передбачає можливість безкоштовно паркувати автомобілі на території торгового центру, успішно введений в дію. Про це повідомила прес-служба торгового центру "Барабашово". Потік автотранспорту покупців з моменту прийняття рішення зріс на 6%. Досягти планового показника збільшення потоку автотранспорту покупців (8-12%) адміністрація торгового центру планує вже в квітні.

У прес-службі відзначили, що зростання потоку автотранспорту покупців до 8-12% зможе збільшити суму середнього чека на "Барабашово" в середньому на 10-15%. Також очікується зростання оптових продаж (до 7-9%). Якщо цих показників вдасться досягти, то осінньо-зимовий сезон стане для підприємців одним з найрезультативніших за останні 5 років.

Адміністрація торгового центру "Барабашово" прийняла рішення про введення в 2017 році режиму free-parking ще в грудні 2016 року. Тоді, в ході обговорення проекту програми "Барабашово. Перезавантаження" з підприємцями, пункт free-parking був внесений в програму. Однак введення такого режиму передбачало проведення ряду підготовчих робіт. Після проведення робіт 6 квітня 2017 року було оголошено про введення в дію режиму free-parking.

Крім рішення про можливість безкоштовно паркувати автомобілі на території торгового центру, програма "Барабашово. Перезавантаження", передбачає також проведення комплексу ремонтно-відновлювальних робіт на території торгового центру.

"Тільки за весну виконано рекордну кількість ремонтно-відновлювальних робіт: відремонтовано покрівлі (650 кв.м.) та тентові (3300 кв.м.) покриття, ведуться роботи з відновлення дорожнього покриття (підготовлено під асфальтування більше 10000 кв.м., з них заасфальтовано 8208 кв.м.), електротехнічні роботи, косметичний ремонт. в основному роботи по проведенню капітальних ремонтів об'єктів пов'язані із закінченням строків безремонтної експлуатації ", - розповіли в прес-службі.

Джерело

Comments: