Біля Краматорська загинув чоловік при спробі розкрадання електрики

На Донеччині зафіксовано черговий смертельний випадок, пов'язаний зі спробою сторонніх осіб втрутитися в роботу енергооб'єктів ДТЕК Донецькобленерго. 18 листопада на лінії 6 кВ від розподільного пункту Крамморе по дорозі на Сергіївка в районі Краматорська виявлено зависло на опорі тіло стороннього, екіпірованого кігтями. Чоловік отримав смертельний розряд струму за попередньою версією при спробі розкрадання. На місці інциденту працюють енергетики і поліція.

Повідомлення про те, що на лінії розподільного пункту 6 кВ Крамморе (28 опора по дорозі на Сергіївка) висить тіло надійшло диспетчеру ДТЕК Донецькобленерго о 07:35. Чоловік був екіпірований кігтями. Попередньо, була спроба розкрадання. Особу чоловіка і обставини уточнюються.

Тиждень тому в Широківському районі Дніпропетровської області 32-річний чоловік отримав смертельний розряд струму при спробі розкрадання електроенергії. 7 жовтня в Бахмутському районі Донецької області при спробі незаконного приєднання до лінії електропередач загинув чоловік. 4 жовтня подібний випадок стався в Дніпрі. 22 вересня аналогічний випадок був зафіксований на території трансформаторної підстанції Маріупольської району електричних мереж ДТЕК Донецькобленерго. А 10 вересня в Царичанському районі Дніпропетровщини загинув фермер, який вирішив самостійно полагодити фазу на підстанції.

Джерело

Comments: