Бюджет участі. Слов’янчани можуть запропонувати свої ідеї

Проект «Бюджет участі» буде реалізовуватися з 2018 по 2020 рік. Цього року заявки на участь можна буде подавати з 30 березня по 30 квітня. Переможець буде обраний шляхом голосування. На реалізацію проектів з бюджету буде виділено близько 500 тисяч гривень. Вартість одного проекту не повинна перевищувати 150 тисяч гривень.

Основна ідея конкурсу - налагодити діалог між громадськістю та місцевою владою. Пропонуючи свої проекти, жителі Слов'янська зможуть розповісти про те, чого їм не вистачає, і яким би вони хотіли бачити місто. Координатори проекту рекомендують жителям Слов'янська об'єднатися в імпровізовані команди однодумців, завдяки чому проект зможе отримати більшу кількість голосів.

Як виявилося, практично ніхто з випадкових перехожих нічого не чув про проект, хоча про нього писали практично всі місцеві ЗМІ, а різні організації проводили семінари, на яких докладно розповідали про те, як створити успішний проект. Після нашого короткого оповідання про «Бюджеті участі», опитувані все ще не змогли відповісти, чого ж саме не вистачає місту в першу чергу. Здебільшого люди говорили про дороги, хоча їх ремонт неможливий в рамках даної програми. Також, за словами жителів Слов'янська, місту катастрофічно не вистачає дитячих і спортивних майданчиків, вуличного освітлення, благоустрою дворів і прибудинкових територій.

Джерело

Comments: