Діти Слов’янська стали учасниками проекту «Перший раз на каток»

КАТОКОрганізований хокейним клубом «Донбас» проект «Перший раз на каток» відкриває двері дітям в прекрасний світ зимових видів спорту.

На Дружківської Льодовій арені «Альтаїр» побували довгоочікувані гості - юні вихованці слов'янського будинку інтернату № 1 для сиріт і дітей з соціально неблагополучних сімей.

Зізнатися, радість, з якою діти взували ковзани і виходили на лід просто неможливо передати словами. Привітні, щасливі, чарівні і допитливі - такими перед нами постали маленькі гості.

"Ми дуже раді, що ХК«Донбас» запросив нас в гості на Льодову арену в Дружковку. Подивіться, як світяться щастям очі наших дітей! І заради цього ж варто жити", - сказала в спілкуванні з клубною прес-службою заступник директора Інтернату Олена Борисенко, яку переповнювали почуття. - "Дуже важливо влаштовувати подібні благодійні заходи, щоб дітки бачили і знали, що на світі є такі добрі люди, які можуть абсолютно безкорисливо організовувати справжні свята для дітей. Наші діти обділені подібною увагою і тому, коли ми можемо стати учасниками таких проектів, ми шалено раді. Щиро вдячні Борису Колесникову і адміністрації ХК «Донбас». Ви робите дуже добру справу. Дякуємо".

КАТОК2

Відзначимо, що в якості інструкторів для дітей виступили хокеїсти першої команди ХК «Донбас» Володимир Горище і Вадим Мазур.

Прес-служба ХК «Донбас»

Comments: