До Краматорська прибув перший з трьох закуплених тролейбусів

trolejbusВ Краматорському трамвайно-тролейбусному управлінні - велика і радісна подія: в депо підприємства прибув перший з трьох закуплених тролейбусів білоруського виробництва марки «БКМ 321».

Нові машини місто придбало, як то кажуть, у складчину: 10% заплачено з місцевого бюджету, а 90% суми сплатив Фонд регіонального розвитку. В цілому, новий тролейбус коштує понад 4,1 млн гривень.

Тролейбуси марки «БКМ 321» досить широко використовуються в різних містах країн колишнього СРСР, і зарекомендували себе як надійні перевізники пасажирів.

В тролейбусі, який прибув до Краматорська - низька підлога, а також є розсувний пандус, що дозволяє безперешкодну посадку в салон людей з обмеженими фізичними можливостями. В кабіні водія є кондиціонер, в салоні - електропечкі, тролейбус всередині і зовні оснащений світяться табло. Всього машина розрахована на 94 стоячих і 26 сидячих місць.

Зараз в ТТУ йде приймання нової машини від постачальників, і скоро, після обкатки, вона вийде на міські маршрути. А в Краматорську з нетерпінням чекають залишилися два тролейбуси.

Крім того, на підприємстві з нового року планують запустити на лінії замість трамваїв чотири автобуси «ISUZU» і чотири автобуси марки «Богдан».

Джерело

Comments: