Громадські організації Харківщини отримають фінансову підтримку

chernyakПитання розвитку громадянського суспільства розглянули 28 грудня на засіданні координаційної ради під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Зокрема, було затверджено план заходів щодо реалізації в Харківській області у 2017 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

Михайло Черняк відзначив, що питання розвитку громадянського суспільства є пріоритетним напрямком для держави. Він також нагадав, що Обласна цільова програма сприяння розвитку громадянського суспільства, розроблена в Управлінні масових комунікацій ХОДА, була визнана однією з кращих в країні.

«У 2017 році громадські організації зможуть подавати проекти для фінансування в рамках цієї програми, - зазначив Михайло Черняк. - Думаю, що депутатський корпус нас підтримає, і ми зможемо повноцінно співпрацювати. Ми очікуємо цікаві проекти та ініціативи громадських інститутів. Зі свого боку ми гарантуємо відкритість, діалог, прозорість - на цьому наполягає керівник ХОДА Юлія Світлична ».

У свою чергу, заступник начальника Управління масових комунікацій ХОДА - начальник відділу внутрішньої політики Ігор Ісаєнко зазначив, що в Обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016 - 2020 роки враховані інтереси громадських організацій різного спрямування.

«У роботі над програмою взяли участь громадські організації різного спрямування, серед них - дві організації ветеранів АТО і інші організації соціального спрямування, зокрема - осіб з інвалідністю та чорнобильців, - уточнив Ігор Ісаєнко. - Виконання програми передбачає проведення протягом 2016 - 2020 років заходів, спрямованих на залучення інститутів громадянського суспільства і громадськості до процесів формування та реалізації державної та регіональної політики ».

Джерело

Comments: