Інавліди праці змагалися у Бахмуті

Соревнования

СК «Металург» знову став майданчиком для відбіркових регіональних змагань п'ятої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

У минулому році Бахмут приймав 20 команд з сусідніх міст. Зараз географія учасників спартакіади розширилася: більше 170 людей з 24 міст і районів Донецької області заявили про свою участь. Представники Авдіївки, Бахмута, Вугледара, Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Лиману, Маріуполя, Мірнограда, Новогродовки, Покровська, Селидове, Слов'янськ, Торецькому, Великоновосілківського, Волноваського, Мангушський, Нікольського, Олександрівського районів, а також переселенці з Донецька (Петровський і Кіровський райони), Горлівки і Макіївки брали участь в змаганнях.

Працівники різних галузей і професій, які отримали травми або профзахворювання, не просто брали участь, а прагнули до перемоги. Армспорт, бомбаскет (кидання м'яча в баскетбольне кільце), гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи - в цих видах спорту проявляли себе учасники.

Команда Бахмута стала переможцем у загальнокомандному заліку, на 2 місці - Новогродівка, 3 місце посіли гості з Торецького. Кращі з кращих були відібрані в збірну команду Донецької області для участі у фінальній частині Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Спартакіада пройде в червні в Одесі.

Джерело

Comments: