Кабмін затвердив підвищення мінімальної ціни на цукор

sahar4Кабмін затвердив проект постанови про державне регулювання виробництва цукру та цукрових буряків у новий маркетинговий рік, а саме - з 1 вересня 2017 року до 1 вересня 2018 року, згідно з яким мінімальна ціна на цукор збільшена до 9172,57 грн за тонну
Відповідне рішення було прийнято на засіданні сьогодні членами уряду без обговорення, повідомляє «УНН».

Згідно з проектом постанови, передбачається встановити мінімальні ціни на білий цукор в розмірі 9172,57 грн / т, а на цукровий буряк - 633,10 грн / т.

У той же час, граничний розмір квоти на виробництво цукру для внутрішнього ринку встановлено обсягом 1,640 млн тонн. Раніше повідомлялося, що ціна на цукор залишилася незмінною після скасування Кабміном державного регулювання цін.

В Україні з 1 жовтня 2016 року тимчасово скасували державне регулювання цін на продукти харчування. Протягом трьох місяців буде вивчатися динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про скасування, обмеження або оновленні такого регулювання.

Відзначимо, спочатку скасувати держрегулювання цін на продукти планували з 15 серпня. У МЕРТ відзначали, що ціни на продукти, на які встановлено держрегулювання, ростуть на 20% швидше за ціни інших продуктів.

Олена Нагорна

Comments: