Красноград. Дороги поступово доводять до ладу

dorogaЩе наприкінці минулого тижня здавалося, що ремонт твердого полотна на цьому відрізку шляху загальмується надовго. Адже погода все більше нагадувала осінню, а лагодити найпроблемнішу дорогу ще й не приступали.

Ситуація змінилася минулої п’ятниці. На підготовленій ділянці дружно працювала техніка. Робітники оперативно розчищали вибоїни і наповнювали їх ще теплим асфальтом. Швидко коткували й просувалися далі. Потім асфальтом покрили й увесь квартал між вулицями Київською і Московською.

Тож у вихідні водіям, які їхали з центру до третього мікрорайону, вже не потрібно було зайвий раз умикати «повороти». Харківська стала проїзною в обох напрямках.— Але роботи на цьому не закінчилися, — зазначив у понеділок перший заступник міського голови Григорій Кревсун. — Сьогодні шляховики з Карлівки, які й облаштовують цьогоріч дороги в межах нашого населеного пункту, покладуть тут ще один шар асфальту. Хочеться, аби тверде покриття прослужило якомога довше й витримало осінньо-зимову негоду.

— Водії висловлюють побажання, щоб на цій вулиці залатали й чималі ями, що утворилися на шляху слідування в інших місцях, — передаю прохання кількох наших читачів.

— Сподіваюся, що Харківську на цій ділянці впорядкуємо повністю, — повідомив Г. Кревсун. — Усі необхідні ресурси маємо.

Окрім того, в міськраді планують цієї осені відремонтувати покриття на вулицях Українській (у напрямку зони відпочинку), Горького та Шиндлера.

Джерело

Comments: