Мер Дружківки привіз для міста 20 мільйонів із Вірменії

druzhkovkaОтримане фінансування влади Дружківки планують вкласти в реалізацію інноваційних проектів в сфері енергозбереження.

Візит міського голови Валерія Гнатенка в Республіку Вірменію відбувся в рамках конференції «Стимулювання сталого розвитку в країнах Західного партнерства». До участі були запрошені міські голови, які підписали «Угоду Мерів». Донецьку область представляли керівники Дружківки та Слов'янська. У Вірменії також прибула делегація з країн Прибалтики, Білорусії, Грузії, Молдови, України. Організаторами заходу виступили Європейська комісія, Конференція регіональних і місцевих влад країн Східного партнерства та Міністерство територіального управління і розвитку Республіки Вірменія.

- Головна тема, що обговорюється на зустрічі, стосувалася застосування енергозберігаючих технологій для зменшення викидів СО 2 та парникового ефекту. Голови міст підтвердили готовність до реалізації другого етапу програми «Угоди мерів» - «Схід» і підтримали нову ініціативу «Мери за економічне зростання», - розповів Валерій Гнатенко.

Крім корисного досвіду мер Дружківки, отримав усну згоду представників Північної екологічної корпорації «НЕФКО» про виділення чергового траншу інвестицій.

- Було досягнуто домовленості щодо комплексної термосанації двох навчальних закладів міста - ЗОШ № 6 та гімназії «Інтелект». Сума фінансових вливань корпорації складе близько 15 млн. Грн. Другий проект стосується внутрішньобудинкового зовнішнього освітлення з застосуванням світлодіодних LED ламп. Для його реалізації інвестор готовий виділити близько п'яти мільйонів, - поділився міський голова.

Нагадаємо, завдяки співпраці з «НЕФКО» в Дружківці в цьому році була проведена масштабна реконструкція освітлення на 46 вулицях. На 12 з них світла не було взагалі ніколи. Також міська влада активно беруть участь і в інших грантових програмах, завдяки чому в цьому році до місцевого бюджету вдалося додатково залучити приблизно 70 млн. Грн.

Джерело

Comments: