На Балаклійщині будують кілька амбулаторій

Нова амбулаторія тепер з'явиться в Балаклійському мікрорайоні Табори. На таку ціль з районного бюджету було виділено понад 3 млн грн.

"З появою медичного закладу жителі Таборів зможуть отримати всі види необхідного медичного обслуговування за місцем проживання ", - сказала начальник відділу охорони здоров'я Балаклійської РДА Лілія Бабич.

За словами Бабич, реконструкцію планують завершити до вересня. "У сімейній амбулаторії №3 м Балаклія прийматимуть 2 сімейних лікаря, лікар-педіатр, гінеколог. У медичному закладі буде денний стаціонар на 10 ліжок, маніпуляційний та кабінет для вакцинації дітей та дорослих. Також тут буде розташований аптечний пункт, якого в мікрорайоні поки не було ", - сказала головний лікар Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Краснокутська.

Як пояснив голова Балаклійської РДА Степан Масельський, в районі буде відкрита ще одна амбулаторія. Роботи фінансуються з обласного бюджету. "Кошти були виділені за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної. У селищі Донець буде капітально відремонтована амбулаторія. У населеному пункті проживає майже 10 тисяч жителів. Я думаю, що роботи проведемо в цьому році", - сказав Масельський.

Крім того, до кінця року на Балаклійщині за державний рахунок буде побудовано дві амбулаторії: в селищі Савинці і селі Веселе. Крім всіх необхідних приміщень для амбулаторії, там планується розміщення квартир для лікарів.

Джерело

Comments: