На Балакліщині подружка обікрала приятельку під час застілля

1373438440_karmannikДружнє застілля в Балаклійському районі закінчилося нечуваним скандалом. Приятелі весело проводили час, а коли почали збиратися додому, одна дівчина кинулася телефону. Виявилося, що разом з гаджетом пропали і 1000 гривень. При цьому самі по собі цінності зникнути не могли, оскільки лежали в кишені куртки, який закривається на блискавку.

Виявилося, що гроші і телефон викрала подруга потерпілої, 29-річна місцева мешканка, яка вже притягувалася до відповідальності за майнові злочини.

Правоохоронці встановили, що заповзятлива дамочка непомітно витягла з кишені своєї подруги гроші і телефон. Гаджет вона вимкнула і сховала в будинку під ліжком. А коли приятелька стала розшукувати свої речі, зробила вигляд, що теж шукає разом з усіма пропажу. Поліції грабіжниця пояснила, що на злочин пішла через корисливих мотивів. Гроші злочинниця витратила, а телефон продати ще не встигла.

За скоєний злочин горе-подруга може провести до трьох років за гратами. Таке покарання передбачає санкція ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу.

Джерело

Comments: