На Богодухівщині вбивця за 8 тис. грн. задушив знайому шнурком від свого взуття

арестБогодухівський  районний суд Харківської області визнав винним 40-річного мешканця смт. Краснокутськ в умисному вбивстві з корисливих мотивів (п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України).

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Пісоцького, суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Доведено, що у вересні 2016 року чоловік задушив шнурком від кросівок 45-річну знайому та забрав у неї 8 тис. грн.
"У ніч вбивства злодій разом з товаришами гостив на роботі у жінки, яка охороняла приміщення одного з місцевих кафе. Він дізнався, що у неї при собі є велика сума грошей. Через деякий час зловмисник попрощався та нібито пішов додому. Дочекавшись, коли всі друзі розійдуться, він постукав у двері та сказав знайомій, що забув мобільний. Вона впустила його до кафе і стала допомагати шукати телефон. Коли жінка повернулася до нього спиною, вбивця накинув їй на шию зашморг і задушив", - розповів В. Пісоцький.
Щоб приховати злочин, він вирвав камери спостереження, які знаходилися у приміщенні, та викинув їх до вигрібної ями. Зранку вбивця роздав борги. Близько 5 тис. грн. що залишилися, заховав у металеву банку  та прикопав у сараї.
Довідково:
 Наразі вирок суду не є чинним, оскільки триває час на його апеляційне оскарження.

Comments: