На день міста в Барвінковому святкували кілька свят

Широкими обіймами зустрічало Барвінкове гостей, які прибули на свято. Так вже сталося, що козацький край на початку вересня святкує відразу кілька свят: і День фізкультурника, і День визволення від нацизму, і чергову річницю заснування міста. Тому й програма була насиченою.

Уранці представники трудових колективів міста зібралися біля пам*ятника загиблим барвінківчанам на мітинг. Після цього вінки та квіти було покладено до підніжжя Монументу Слави «Скорботна Мати» на Чумацькій горі. Для ветеранів була організована польова каша.
Свято продовжилося увечері. На стадіоні «Колос» вшанували ветеранів футбольної команди «Колос», яка у 1972 році виграла Кубок України «Золотий колос». А на центральній площі мер міста О.О. Бало, окрім привітань на адресу мешканців, нагородив славних лицарів футбольного м*яча Подяками та преміями.

Завітали в Барвінкове з привітаннями перший заступник голови ОДА М.Л. Беккер, депутат обласної Ради А.А. Русецький. Вони, а також голова РДА В.І. Ромах та голова районної радит В.С. Щолок нагородили велику групу відомих людей краю. Це і громадські діячі, і ветерани праці та органів місцевого самоврядування, і активісти. Були відзначені кращі дитячі майданчики. Був майстер-клас з арерографії, виставка старих світлин з історії міста, були пісні, танці, дискотека для молоді, і феєрверк. Була атмосфера справжнього свята.

Ю. Ситник, член НСЖУ

Comments: