На вулицях Краматорська з’являться 25 поліцейських відеокамер

ac30a6638cc546702aa49a9fdb54483aНа вулицях Краматорська незабаром з'являться 25 нових поліцейських камер відеоспостереження. Таке рішення схвалили депутати міської ради, вирішивши профінансувати покупку за рахунок місцевого бюджету.

Міські депутати одноголосно підтримали і прийняли рішення про виділення 1, 4 млн. Гривень на закупівлю 25 відеокамер, які будуть частиною Єдиного аналітичного сервісного центру в Донецькій області. Нова глобальна система безпеки буде базуватися на відеоспостереження зі здатністю миттєво аналізувати інформацію, що надходить.

Згідно з планами, це будуть камери зі спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє розпізнавати об'єкти: автотранспорт і людей, шукати відповідності у внутрішніх базах і в Інтернеті. Крім того, вона буде реагувати на яскраві спалахи: це можуть бути вибухи, поломки на електролініях, аварійні ситуації з міським електротранспортом, перешкоди на автодорогах, пориви систем водопостачання, буде важливим для комунальної сфери міста.

Очікується, що камери будуть розташовані в різних районах міста, і, за словами поліцейських, зможуть істотно вплинути на зниження кількості правопорушень на вулицях Краматорська.

Автор статті: Віктор Травін

Comments: