Незаконне користування надрами на Красноградщині остаточно припинять

За інформацією начальника відділу прокуратури області Олексія Лесенко, для виробничого і господарсько-питного водокористування на території с. Наталине Красноградського району підприємство незаконно, без спеціальних дозволів видобуло понад 17 тис. Куб. М води з двох артезіанських свердловин.

Восени 2016 року Господарський суд області в повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури і зобов'язав товариство відшкодувати збиток. Підприємство звернулося до апеляційної інстанції. Прокуратура довела свою позицію і в апеляційному суді.

Однак відповідач звернувся до касаційної інстанції. У серпні 2017 року Вищий господарський суд України своєю постановою повернув справу на новий розгляд.

Господарський суд області позовні вимоги прокуратури задовольнив частково. І зобов'язав підприємство виплатити близько третини від заявленої в позові суми збитків. Прокуратура не погодилася і оскаржила рішення суду в апеляційній інстанції. Апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури в повному обсязі і зобов'язав підприємство відшкодувати майже 1,3 млн. Грн.

Джерело

Comments: