Під Бахмутом злодій з гранатою підірвався сам замість будинку знайомого

РГД5У Курдюмівці останнім часом неспокійно не тільки від обстрілів. У деяких жителів на руках знаходяться зброя і боєприпаси, за допомогою яких вони намагаються чинити тиск на своїх же односельців.

В один із днів чоловік середніх років прийшов в гості до своїх знайомих. Але мирної розмови не вийшло. Гість затіяв з господарями сварку, а потім дістав з куртки бойову гранату і хотів підірвати її прямо на кухні за столом. Ситуацію врятував господар, який зміг у останній момент перед вибухом виштовхнути небезпечного гостя за вхідні двері. Граната все ж розірвалася, але вже у дворі.

Власники будинку при цьому не постраждали, а ось їх кривдник отримав осколкове поранення.
Рятуючись від наслідків своєї поведінки, потерпілий добу ховався в посадці. А на наступний день, мабуть страждаючи від поранень, прийшов пішки до родичів своєї колишньої дружини в село Клещівка Бахмутського району. Тут чоловік попався на очі місцевому дільничному інспектору, який став з'ясовувати обставини його поранення.
Загалом, громадянина затримали. За місцем його проживання правоохоронці знайшли ще одну бойову гранату РГД - 5. За незаконне зберігання та застосування боєприпасу йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Джерело

Comments: