Підозра розкрадання коштів на ліквідацію диверсії в Балаклії

У Харківській області поліція відкрила кримінальне провадження щодо можливого розкрадання бюджетних коштів під час ліквідації диверсії в Балаклії

Про це йдеться у відповіді ГУНП України в Харківській області на запит журналіста Дениса Бігус. За даними правоохоронців, Балаклійський відділ поліції відкрив відповідне кримінальне провадження за статтею 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

"Викладені в заяві факти вчинення протиправних дій посадовими особами управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Балаклійського міськради будуть перевірені", - пообіцяли в ГУ НП.

Нагадаємо, 23 березня на складі ракетно-артилерійського озброєння в Балаклеї сталася пожежа, в результаті якого здетонували боєприпаси; остаточно пожежу загасили вранці 26 березня.

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявляв, що в результаті вибухів на складах боєприпасів зруйновані 5 приватних будинків, а також 117 багатоквартирних і 87 приватних будинків, 12 об'єктів соціальної сфери, а також пошкоджено 22 об'єкта інфраструктури і промисловості.

У той час Кабінет міністрів виділив 100 мільйонів гривень для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії Харківської області.

Джерело

Comments: