Підтримка чорнобильців – для нашої команди не разова акція, а життєва позиція

img_0234_

Під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  

         Зокрема, в м. Куп’янськ Віктор Остапчук особисто привітав чорнобильців. Особливо теплі слова підтримки та подяки за безмежну мужність і терпіння народний депутат висловив дружинам та вдовам ліквідаторів, яким було вручено подарунки. Також Віктор Миколайович нагородив голову Куп’янського міського об‘єднання «Чорнобиль» Миколу Москаленка знаком народної пошани — орденом «Чорнобильський хрест».

         Від імені Віктора Остапчука цю почесну відзнаку отримали представники всіх територіальних організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в тому числі член Шевченківської районної організації чорнобильців Олександр Лісовий, керівник Борівської районної організації  Віктор Іонов та голова Ізюмської міськрайонної організації  «Спілка Чорнобиль Україна» Сергій Біліченко.

    - З командою Віктора Миколайовича Остапчука ми співпрацюємо декілька років, — зазначив С. С. Біліченко. — Звичайно, дуже вдячні нашому народному депутату за його незмінну підтримку та допомогу. Зокрема, цієї весни завдяки Віктору Миколайовичу хоча б у нашому регіоні заходи з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС пройшли на належному рівні. Біля монументу героям-чорнобильцям Ізюмщини, побудованому минулого року теж  з його допомогою, була облаштована Алея пам’яті – встановлені гранітні блоки з іменами ліквідаторів, які вже не з нами, висаджені квіти тощо. Серед школярів Ізюмщини, Борівщини, Куп’янщини та Шевченківщини під егідою народного депутата проведений конкурс «Біль і подвиг Чорнобиля», переможці якого разом з ліквідаторами побували на екскурсії в Національному музеї «Чорнобиль» в Києві.  А взагалі-то ми знаємо, що завжди можемо розраховувати на підтримку Віктора Миколайовича.

     - Допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС та збереження пам’яті про подвиг героїв-чорнобильців  для нашої команди  – не разова акція, а життєва позиція, і думаю, чорнобильці нашого округу в цьому вже давно переконалися, -- зазначив Віктор Остапчук. – Зокрема,  я і мої колеги по депутатській групі «Партія «Відродження» послідовно і системно захищаємо інтереси чорнобильців на законодавчому рівні. Так, ми пропонували виділити на державні програми для чорнобильців півтора мільярда гривень. Відповідний законопроект № 4158 зареєстрований у Верховній Раді. А нещодавно наша депутатська група направила звернення до Кабміну з проханням переглянути розміри щорічної допомоги на оздоровлення чорнобильців, які не змінювалися з 2005 року, з урахуванням індексу інфляції. Адже за цей час рівень інфляції перевищив 400 відсотків! Чорнобильці, які колись захистили країну, віддали своє здоров'я, повинні мати соціальні гарантії,  які вже передбачені раніше прийнятими законами України.

Л. Двоскіна

Comments: