Підтримка місцевих іниціатив фінансами та діалогом у Бахмуті.

БАХМУТ пыдтримка4 мільйони гривень виділено з районного бюджету на підтримку малого бізнесу, вирішення екологічних проблем і реалізацію місцевих ініціатив. Програма надання фінансової підтримки підприємців та ініціативних груп дозволить вирішити багато питань, але головне, що пріоритети будуть визначати самі мешканці громад Бахмутського району.

Голова Артемівської районної держадміністрації Володимир Бохонов вважає, що надання фінансової підтримки бізнесу, громадським організаціям і групам громадян - це в першу чергу встановлення діалогу влади з громадянським суспільством

  • Володимир Бохонов:
    "Іноді, влада має потребу в інформації від ініціативної громадськості, яка б показала проблеми суспільства, що необхідно швидше вирішувати. Тому ми розробили Програму і було виділено фінансування і на соціальні проекти, і на вирішення екологічних проблем. На озеленення з бюджету виділили один мільйон, на заходи, які спрямовані на відновлення санітарного стану річок та знищення стихійних звалищ - по 500 тисяч гривень. Фінансування конкурсу міні-проектів для вирішення соціальних проблем передбачає також один мільйон гривень з районного бюджету. - Даний напрямок програми дасть соціальний ефект, посприяє згуртованості населення і підвищення його свідомості".

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи, громадські організації та органи самоорганізації населення. Фінансова підтримка суб'єктів господарювання спрямована на розвиток сільськогосподарських кооперативів - придбання обладнання для цехів по переробці молочної, м'ясної, рибної продукції, овочів і плодів. Також будуть підтримані юридичні та фізичні особи, які займаються в галузі тваринництва та рослинництва з розвитку органічного землеробства, зеленого туризму. Фінансування цього напрямку найбільше - 1,6 мільйона гривень.

Джерело

Comments: