Завдяки конкурсу «Разом в майбутнє» у Валківській ДЮСШ відкрито поле для міні-футболу

myachВ рамках візиту на Валківщину перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко та голова постійної комісії облради з питань з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Едуард Юрченко взяли участь в урочистому відкритті реалізованого міні-проекту конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Міні-проект з капітального ремонту покриття спортивного майданчика був реалізований у Валківській районній дитячо-юнацькій спортивній школі. Загальна сума проекту склала 200 тис. грн, 50% з яких профінансовано з обласного бюджету.

Слід зазначити, що свято приурочене до 370-річчя з дня заснування міста Валки та 73-річчя визволення району.

Звертаючись до громади, Віктор Коваленко подякував за активність та відповідальне ставлення до реалізації міні-проекту, ретельний контроль використання бюджетних коштів. Він також висловив сподівання на те, що майданчик сприятиме більш якісній підготовці юних спортсменів та їх перемозі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Цьогоріч у Валківському районі переможцями конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» стали 17 міні-проектів, минулого року - 1.

Джерело

Comments: