Поліцейські Слов’янська притягли до відповідальності понад 200 батьків, які не дбають про дітей

Слов'янські правоохоронці спільно з соцпрацівниками провели рейди по неблагополучним сім'ям, які стоять на обліку. Правоохоронці приділили увагу умовам проживання дітей. Акцент робився на відносини в сім'ї: чи не допускається з боку дорослих насильство, чи відвідують діти навчальні заклад і чи достатньо у малолітніх одягу і продуктів харчування.

За добу поліцейські відвідали десять сімей в Слов'янському районі і зафіксували три порушення. Незважаючи на постійне соціальне супроводження, в цих сім'я діти надані самі собі. Крім цього, кімнати дітей в жахливому стані, діти одягнені в брудний одяг і в будинку відсутні продукти харчування. За даними фактами на батьків були складені адміністративні акти за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Слов'янський відділ поліції повідомляє, що від початку року за неналежне виконання батьківських обов'язків складено вже 219 протоколів. Такі превентивні заходи будуть здійснюватися постійно, щоб не допустити насильства над дітьми і погіршення умов життя.

Джерело

Comments: