Поліцейські Слов’янська вручили подарунки дівчині рятувальниці малечі

Слав

Лінійка в школі №19 була і урочистій і зворушливою. Начальник поліції Сергій Альошин, відклавши всі важливі справи, прийшов до школи, щоб особисто потиснути руку 13-річній Сніжані. Нещодавно, Сніжана Кальченко, повертаючись додому після занять, побачила маля Єву. Дитина, що загубилася, залишалася сам на сам з вечірнім містом.

Спочатку Сніжана і Єва вирішили разом шукати дорогу до будинку дівчинки, але безуспішно. Тоді підліток вирішила зателефонувати в поліцію. А тим часом дитину шукав вже весь поліцейський гарнізон. Адже так важливо знайти дитину, поки з ним нічого не сталося.

Дівчина оператор чергової частини, прийняти виклик, постійно перебувала на зв'язку з дівчатами, поки до них не під'їхав поліцейський наряд. Від дзвінка до приїзду патрульних пройшло всього шість хвилин. Мотив свого вчинку скромна Сніжана розкрила так: «У мене є маленька сестричка. Вона теж може загубитися, як і Єва. Я хотіла б, щоб з нею в цей момент виявилися небайдужі люди».

На лінійку з нагоди нагородження маленької героїні міста, зібралися всі учні та вчителі. Начальник поліції подякував дівчинці за допомогу і вручив Сніжані букет квітів і цінний подарунок.

Джерело

Comments: