Проблеми “Артемсолі” були почуті

artemsolДержавне підприємство «Артемсіль» з робочим візитом відвідало керівництво Донецької військово-цивільної адміністрації.

Голова обласної державної адміністрації та заступник ознайомилися з виробничими потужностями поверхневого комплексу рудника №7 ДП «Артемсіль». На ділянці по розфасовці і затарювання солі відбулася зустріч з трудовим колективом СОЛЕДОБУВНОЇ підприємства. Працівники «Артемсолі» повідомили про дефіцит залізничного транспорту, придатного для навантаження солі. Через це підприємство не може своєчасно відвантажувати продукцію замовникам.

«Минулого тижня у мене відбулася зустріч з керівником Донецької залізниці. Йому поставлено завдання, щоб «Артемсіль», як державне підприємство, було забезпечено державними вагонами, - зазначив Павло Жебрівський. - Думаю, що проблем з цього приводу не буде. Керівництво підприємства може безпосередньо звертатися до мене по допомогу », - додав він.

Обласне керівництво окремо приділило увагу соціальним питанням. Середня заробітна плата працівників ДП «Артемсіль» зараз вище, ніж на інших підприємствах області. Голова облдержадміністрації вважає, що вона повинна динамічно підвищуватися в зв'язку з ростом цін і комунальних тарифів.

У свою чергу, заступник директора ДП «Артемсіль» Вадим Зелений поінформував губернатора про те, що з початку року тарифні ставки і посадові оклади працівників підприємства зросли на 56%. ДП «Артемсіль» продовжує роботу в цьому напрямку і найближчим підвищення намічено на січень 2017 року.

Під час зустрічі було обговорено й інші актуальні для підприємства питання. Серед них: необхідність пошуку нових ринків збуту, модернізації виробництва, а також поліпшення якості продукції, що випускається.

Джерело

Comments: