Щорічна оцінка фізичної підготовки городян у Бахмуті

БАХмут

Міська влада Бахмута запросила жителів міста на щорічну оцінку фізичної підготовки.

Тестування на фізичну підготовленість проведуть в травні на СК «Металург». Перевірити себе зможуть всі бажаючі від 10 до 70 років. Але до тестування допустять лише тих, хто пройшов медичне обстеження і допущений лікарем, а також ознайомлений з вимогами правил безпеки.

Перевірити свої статки можуть і професійні спортсмени та бахмутчане, що займаються спортом самостійно. Заявку на проходження щорічного оцінювання направляють до 15 травня в Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутськой міської ради адресно або по електронній пошті: bakhsportcom@gmail.com.

Бахмут виявився не оригінальний у цій справі. Щорічна оцінка фізичної підготовки населення пройде у всіх містах області згідно з постановою Кабінету Міністрів України та письма Донецької обласної державної адміністрації.

Це тестування дуже вже нагадує здачу норм програми ГТО, яка існувала до 1991 року. Тільки охоплення населення був тоді до 60 років. Але в світлі підвищення пенсійного віку, 70 років зараз якраз вік для занять спортом.

Джерело

Comments: